2 лютого 2013 | Фоміна Віра

Його величність випадок.

Його величність випадок

Щасливий випадок. Нашому 7-А щастить на зустрічі з незвичайними, цікавими людьми, які діляться з нами своїми відкриттями, життєвим досвідом, враженнями.

А історія така: на новорічне свято кожний клас підготував презентацію про те, як зустрічають це свято в різних країнах світу. Були і японці, і шотландці , і африканці, а наш 7-А представляв Україну. Ми шукали родзинки святкування Нового року в Україні. Зустрілися з поняттям «Дідух». А що це таке? Прочитавши, зв’язали стебла пшениці червоною стрічкою, і розповіли про це диво друзям на святі.
А через деякий час до нас завітала випускниця нашої школи, надзвичайно цікава, неповторна людина, журналіст Юлія Харченко. Вона прийшла до нас з незвичайною місією – познайомити зі святкуванням Різдва у Львові, розповісти про Дідух. І повела Юлія Миколаївна нас у далеке минуле, бо сама назва «дідух» повертає нас до духу дідухів.
Ця чарівна жінка принесла нам 2 дідуха. Для нас це дивина, таємниця. Ми ніколи не бачили цього дива, яке шанували здавна в Україні і ставили замість ялинки.
Із задоволенням ми передивилися відеофільми, прослухали колядки, щедрівки. Уявляєте, ми розглядали, вивчали, нюхали справжній дідух. Яке щастя, що Юлія Миколаївна така добра, щедра людина.
Дуже швидко пролетів час години спілкування, але… спогади залишилися назавжди. Ми розповідали про зустріч з минулим своїм друзям, батькам. Досі під враженням від цієї зустрічі.

Учні 7- А кл.
Шепелева Юлія
Вергенес Тетяна
Нюкіна Валерія.

Його величність випадок.

Його величність випадок.

Його величність випадок.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.