8 лютого 2013 | Фоміна Віра

Закон і ми

Закон і ми

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.
«Відповідальність неповнолітніх» - саме такою була тема зустрічі учнів 8-9 класів у правничому клубі «Феміда». Цього разу, з ініціативи заступника директора з навчально- виховної роботи Палієвої С.І., запрошені були: суддя міськрайсуду Овсієнко В.В. та спеціаліст служби у справах дітей при Смілянському міськвиконкомі Єфремов В.В. Виступи гостей були конкретними та змістовними. Учні зацікавлено слухали, задавали запитання, наводили ситуації з життя. Висновок, який зробили учні: «Кожна людина має обов’язки перед суспільством, у якому тільки й можливий повний розвиток її особи. А саме: неухильно додержуватись законів України; не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей; шанувати і поважати державні символи України; не завдавати шкоди природі, історико-культурній спадщині. Відшкодовувати завдані їм збитки. Немає прав без обов’язків, немає обов’язків без прав. Треба пам’ятати про те, що від проступку до злочину один крок. Шлях до злочину розпочинається з розбещеності, неповаги до старших, жорстокості. До однієї з основних причин виникнення правопорушень можна віднести відсутність почуття особистої відповідальності, що часто веде до співучасті у злочинних діях. Ця та інша причини можуть привести до скоєння злочину. Але треба пам’ятати, що незнання закону не звільняє від відповідальності».
Сподіваємось, що такі корисні зустрічі будуть відбуватись і надалі.

Пресцентр школи
Закон і ми

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.