6 березня 2013 | Фоміна Віра

Акваріум в ТРЦ Ocean Plaza

Акваріум в ТРЦ Ocean Plaza

Чудеса підводного світу зовсім поруч! Ми, як гості столиці, отримали унікальну можливість побачити красу і витонченість дивовижного різноманіття тваринного світу, що мешкає у водах світового океану.
Адже в ТРЦ Ocean Plaza знаходиться найбільший у Східній Європі публічний акваріум. Завдяки новітнім технологіям цей проект відкриває завісу таємничої атмосфери, що панує під товщею води.
Через оглядове скло (яке, до речі, видно з трьох поверхів комплексу) ми змогли познайомитися з акулами, скатами, муренами, морськими зірками та іншими мешканцями підводного світу в умовах, максимально наближених до природних. Спеціально сконструйований у формі «кільця» акваріум об’ємом 300 квадратних метрів забезпечує своїм мешканцям комфорт пересування. Більш того, завдяки високотехнологічній системі циркуляції води, у ньому створена штучна течія. Так, наприклад, вона дозволяє вільно дихати акулам, навіть якщо вони перебувають у нерухомому стані, а оптимальні умови існування для населення акваріума забезпечує найсучасніша система життєзабезпечення та підтримки мікроклімату.
Без сумніву, публічний акваріум ТРЦ Ocean Plaza вразив нас. На відстані витягнутої руки тут можна побачити зубастих хижаків, зграї тропічних рибок і справжні корали. Тому не дивно, що акваріум, як магніт, притягує погляди. Адже нас зустрів чарівний світ яскравих фарб і різноманітність форм підводного життя.

Учні 6-Б класу

Акваріум в ТРЦ Ocean Plaza

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.