12 квітня 2013 | Фоміна Віра

Бабусина вишивка

Бабусина вишивка

Нещодавно для учнів 1-Б класу було проведене свято «Шевченко – співець краси рідного краю», ініціатором якого була класний керівник Линник З.О. Спільно з бабусею однієї з учениць, майстринею вишивки, Зеленецькою Т.Є., вона підготувала яскравий фотоматеріал та музичне оформлення шевченківського свята. Активну участь у заході взяли і першокласники, які продемонстрували свої знання про Тараса Шевченка та його творчість. Продекламували вірші відомого поета Владислав Войцеховський, Анастасія Заіменко, Сергій Бандурко, Анастасія Матіка, Аліна Трохименко та Софія Солошенко.
Тамара Євгеніївна презентувала свої вишивки та розповіла першокласникам про творчість Тараса Шевченка - художника. Учні дізналися, як Тарас Шевченко почав свій творчий шлях, як виконував свої малюнки, звідки черпав натхнення. Роботи майстрині дуже сподобалися першокласникам. Вони були не тільки в захваті від
Її творчості, але й виявили бажання навчитися так вишивати.
Коли захід закінчився, дітлахи оточили Тамару Євгеніївну із запитаннями, побажаннями. Відрадно, що майстриня подарувала першокласникам та класному керівнику оригінальні медалі із зображенням Тараса Шевченка, які вона виготовила власноруч.

Прес-центр школи №1

              Бабусина вишивка

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.