17 квітня 2013 | Фоміна Віра

Всесвітній день авіації та космонавтики

До Всесвітнього дня авіації і космонавтики

12 квітня з нагоди Всесвітнього дня авіації і космонавтики для учнів 8 і 9 класів відбулася наукова конференція.
Так як тисячоліттями людина прагнула поринути в блакить земної атмосфери і пізнати, що там є та, що там відбувається, то спочатку ми ознайомилися з легендами давнини про перші спроби людини літати. Особливо мені дуже сподобалась легенда про Дедала та його сина Ікара.
Мабуть, нестримне бажання зазирнути за межі прекрасної планети, підштовхнуло наших земляків Миколу Кибальчина, Юрія Кондратюка, К. Ціолковського, Сергія Корольова до геніальних відкриттів.
Та мрія людини про політ до зірок збулася 12 квітня 1961 року запуском космічного корабля «Восток - 1», на борту якого був Юрій Гагарін.
Ми теж затамували подих, як і наші співвітчизники 52 роки тому, стеживши за розвитком подій квітневих днів.
Цікаво було дізнатися, що нині Україна посідає чільне місце серед космічних держав світу. Україна і космос – нерозлучні. Зв\'язок цей міцно встановився на зорі космонавтики і витратити його зараз просто неможливо.
З даної конференції я з’ясувала для себе, що можливості нашого пізнання не обмежені, і за наявності наполегливої праці і терпіння ми можемо здолати будь-які перешкоди, щоб дізнатися про навколишній світ більше.

Литвин Тетяна

Всесвітній день авіації та космонавтики

Всесвітній день авіації та космонавтики

Всесвітній день авіації та космонавтики


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.