9 травня 2013 | Фоміна Віра

Перемозі присвячуємо

Перемозі присвячуємо

9 травня – День Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років. Це особливе свято нашого народу увічнює героїзм наших людей, їх мужність, любов до Батьківщини. Цей день завжди був і є священним для народу України. Віддаляючись від нас у часі, війна і вистраждана Перемога не відходять у небуття. Пам’ять щодня зобов’язує нас усіх цінувати свободу і права людини - те, за що віддали життя наші діди і прадіди.
Молоде покоління у вічному боргу перед ветеранами за обірвану війною юність, за зразки мужності та самопожертви, які вони проявили в боях за рідний край. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв нашу Вітчизну, виявив нездоланну мужність та незламність духу. І сьогодні життєва мудрість ветеранів, їхнє ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це належний приклад для наслідування. Саме про це йшлося на зустрічі старшокласників Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1з ветераном Великої Вітчизняної війни – Гребеньковим І.Г., який завітав до школи. Лунали власні вірші у виконанні сивочолого ветерана, линули спогади. З цікавістю слухали учні, задавали питання, оплесками зустрічали і проводжали Івана Гнатовича. Дякуємо Іншакову В.Г., заступнику голови ради ветеранів Сміли, за організовану зустріч.
А учні 5-7 класів, затамувавши подих, слухали виступ хору ветеранів МБК, яким керує Д.І.Осадча. Доторкнутись до минулого, почути пісні років війни, зустрітись з ветеранами мали можливість вони напередодні 9 Травня.
Почесну Вахту Пам’яті біля пам’ятника загиблим заводчанам несли учні 8-б класу, а учні 4- класів провели годину-реквієм на братських могилах по вул.. Федорова. В усіх класах пройшли виховні години, уроки Мужності. Учні школи вітали ветеранів, які проживають у мікрорайоні школи.

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи

Перемозі присвячуємо

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.