7 травня 2013 | Фоміна Віра

Чарівне тріо

Чарівне тріо

Пісня –це неповторний вид мистецтва. Це не тільки слова, покладені на музику, а щось значно глибше. Це незвичайне диво, яке може доторкнутися до струн серця, наповнити душу радістю, щастям. А коли вона лунає з уст трьох маленьких талановитих дівчаток-четвертокласниць, то дійсно творить чудеса.
Два роки тому, коли дівчатка навчалися у 2 класі, В.М.Пустовіт, вчитель музики, виділила трьох подружок, Аліну Ткаченко, Вероніку Горицьку та Шевчук Марію, які вирізнялися з-поміж інших дітей своїми унікальними голосами. Вчителька спочатку прослухала їх поодинці, а потім вирішила об’єднати у тріо. З тих пір гурт запальних дівчаток бере активну участь у шкільних та міських заходах. Так, з легкої руки Віталіни Миколаївни було створено співуче тріо «Ніка». «А чому невеличкий гурт має таку назву? -- спитаєте ви. Та тому, що слово « Ніка» означає перемогу. Тож сподіваємось, що вона завжди буде супроводжувати маленьких артистів.
До кожного концерту четвертокласниці ставляться дуже відповідально. Адже за короткий час їм потрібно підготувати костюми і вивчити нову пісню. У репертуарі тріо –не одна пісня, причому не тільки рідною мовою. Так, нещодавно під час одного з шкільних заходів співачки виконали пісню Селени Гомес «I Love You Like a Love Song Baby» англійською мовою.
Кожен виступ дівчаток –це перемога, адже вони, яскраві, запальні, позитивні, дарують глядачам піднесений настрій. Щасливі, що займаються улюбленою справою, приносять духовну насолоду оточуючим.
Керівник гурту Віталіна Миколаївна і надалі планує ставити перед артистами творчі завдання. Думаю, що вони будуть не менш оригінальними та цікавими.
Успіхів вам, дівчатка, та творчих досягнень!

Прес-центр Смілянської загальноосвітньої школи № 1
Чарівне  тріо

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.