31 березня 2015 | Фоміна Віра

Міський семінар практичних психологів

Image175

Як допомогти дитині максимально конструктивно увійти до соціуму незалежно від того хлопчик це  чи дівчинка?  Яким чином забезпечити  емоційний комфорт та благополуччя дитини ? Ці та інші питання стали предметом обговорення на міському семінарі практичних психологів «Вплив гендерних стереотипів на становлення особистості дитини»,  що відбувся 24 березня  2015 року на базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №1

Учасники семінару заслухали виступ директора школи Гайдай І. Б і познайомилися з роботою психологічної служби. Жвавий інтерес  викликала презентація системи роботи практичного психолога з  батьківським колективом. Присутнім був запропонований тренінг для батьків. Порушувалися важливі для сьгоднішнього суспільства питання. Адже школа і батьки мають одну спільну мету: виховати щасливу  впевнену в собі особистість.

Під час заключного обговорення учасники семінару відмітили актуальність даного питання і готовність батьків розглядати дану тему, працювати в тандемі з психологом.

 

Image179Image178Image177Фото0602 Фото0603 Фото0604 Фото0605 Фото0606 Фото0607


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.