18 вересня 2013 | Фоміна Віра

Самоврядування

Найголовніше в будь-якій школі, в будь-якому класі є самоврядування. Без нього не буде порядку… Дивно, але деякі учні навіть не знають що це таке… Так от, самоврядування - надане законом і державною владою право місцевих органів самостійно розв\'язувати коло питань, що входять до їхньої компетенції; діяльність щодо реалізації цього права. В нашій школі самоврядування – це президент і міністри.

Ми провели опитування…
Чи подобається вам, як працює самоврядування вашого класу?

Самоврядування

Чи подобається вам, як працює самоврядування вашої школи?

Самоврядування

Чи любить наша перша день самоврядування, як зустрічає і взагалі чи подобається учням цей незвичайний день? Звичайно так! Ми завжди з нетерпінням чекаємо цього дня, учні старших класів ретельно готуються до уроків, перевіряють чи все підготували, хвилюються. День самоврядування – це можливість проявити себе, показати на що ти здатен, перевірити свої знання, допомога у виборі професії. Особисто я зустрічаю цей день з усмішкою на обличчі,тому що бачу своїх друзів, знайомих на місці вчителів, маю змогу з ними попрацювати. Поспілкувавшись з учнями 11 класів я запитала, як тобі день самоврядування, на що вони мені відповіли, він цікавий, але й складний! Побувши на місці вчителя вони зрозуміли слово педагог, зрозуміли складність роботи. Але віддаючи свої знання, взамін вони отримували щирі посмішки дітей, які наповнювали їх енергією. Наша школа з нетерпінням чекає цього дня, чекає нових вчителів, нових звершень!

Марія Філіпова,
учениця 8-Б класу


Знайомтесь – це ми!

Самоврядування

Яхненко Валерія (голова учкому) Наш учнівський комітет – це команда дружніх, креативних, цікавих особистостей, які ведуть за собою своїх ровесників. Дуже хочу, щоб кожний день у нашому шкільному житті був цікавий і змістовний, і пишаюся тим, що маю таких друзів і наставників.

Самоврядування

Старостіна Тетяна (секретар). Всі події конспектую. Повідомлю. Надрукую.

Самоврядування

Голова інформаційного сектору – Куліковська Вікторія. Тримайте руку на пульсі. Всі новини дізнаєтесь вчасно тільки з нами!

Самоврядування

Голова навчального сектору - Галіба Яна.
Навчайтесь і читайте. Читайте книжки серйозні. Життя зробить усе інше.

Самоврядування

Голова волонтерського загону – Литвин Тетяна. Допоможемо кожному.

Самоврядування

Голова спортивного сектору – Клочан Ілля.
В здоровому тілі здоровий дух!

Самоврядування

Рябова Ніка (спортсектор)

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.