16 вересня 2013 | Фоміна Віра

Здоров’я – запорука успіху!

Здоров’я – запорука успіху!

Кожен з нас в цьому житті прагне бути найщасливішим. Щастя – це величезна сукупність різноманітних чинників. Ми можемо мати прекрасну, люблячу родину, ми можемо отримувати задоволення від улюбленого заняття, надихатися творчістю від свіжого подиху весняного вітерцю. Звісно це приносить нам найщасливіші миті, але щоб бути задоволеним по життю, треба неодмінно стежити за своїм здоров’ям, і саме тут ми пригадуємо про те незамінне – спорт! Спорт – це життя, це рух, це ритм.
Наша школа славиться як відомими спортсменами – випускниками так і юними спортсменами- початківцями. Анатолій Дудник, Дмитро Кисленко, Сергій Маслюк, Сергій Дерев’яга, Оксана Іонова та багато інших – їх імена відомі далеко за межами нашого міста. Андрій Стельмах – бронзовий призер Паралімпійських ігор 2013 у Лондоні, це гордість школи, міста та всієї України, хлопчик, який починав свій шлях у нашій школі.
З 9 по 13 вересня в нашій школі було проведено Олімпійський тиждень, під час якого відбулося багато різноманітних та дуже запеклих змагань. Також було прийнято нововведення – від 9 вересня кожного ранку о 08:05 на спортивному майданчику школи відбувається всешкільна фізична зарядка. Минулий тиждень показав всім нам, що експеримент був вдалим, адже після вправ у повітрі витає незбагненна сила заряду емоцій та енергії, яка допомагає гарно провести навчальний день.
Хотілось би зазначити найактивніших учасників та їх перемоги. У змаганнях із піонерболу та міні-футболу брали участь учні – 5-7 класів. Маємо результати: піонербол: 5-А – I місце, 5-Б – II місце, 5-В – III місце; 6-А – I місце, 6-Б – II місце;
7-Б – I місце, 7-А – II місце;
міні-футбол: 5-А – I місце, 5-Б – II місце, 5-В – III місце; 6-Б – I місце, 6-А – II місце; 7-Б – I місце, 7-А – II місце.
Також учні 5-11 класів мали право прийняти участь у турнірі з тенісу, шахів та шашок, переможцями стали: з тенісу I місце – Середич Василь (8-Б клас), II місце – Маркевич Артем (10 клас), III місце – Вертипорох Андрій (6-Б клас); з шахів I місце посів Биченко Володимир (10 клас), з шашок I місце зайняла Попович Тетяна (8-Б клас). В гості до школярів завітали відомі спортсмени: Мотузенко О.О., Стельмах А., Діхтяр Р.В.
Тиждень фізкультури пройшов дуже вдало та завершився походом старшокласників до лісу, де також відбувся дружній матч з футболу збірної дівчат 5-11 класів проти учителів.
Ми маємо багато приємних спогадів про ці дні. Тож не забуваймо про спорт по життю, хай він буде вашим вірним супутником упродовж усієї стежки долі!

Аліна Козлова, учениця 10 класу
Здоров’я – запорука успіху!

Здоров’я – запорука успіху!

Здоров’я – запорука успіху!


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.