7 жовтня 2013 | Фоміна Віра

Вітаємо шефів

22 вересня – День машинобудівника. Це професійне свято всіх, хто працює в машинобудівній галузі. Вже багато років Смілянська ЗОШ № 1 є підшефними нашого машинобудівного заводу, тому привітання від учнівського та педагогічного колективів – давня добра традиція.
Розпочався вечір з привітання голови правління ПАТ «Сміламаш» Шпака А.Л., який розповів про сучасний стан та пріоритети розвитку машинобудівної галузі. Директор нашої школи Гайдай І.Б. у своєму виступі привітала працівників машинобудівного заводу і зазначила, що така дружба між шефами та підшефними триває вже багато років, і цим потрібно пишатись.
Привітання кращих працівників заводу чергувались з оригінальними віршованими (Литвин Тетяна (9-Б), Мороз Анастасія (9-Б), Плаксюк Дмитро (8-А)), музичними та танцювальними вітаннями учнів нашої школи. Ведучими свята були Бритик Євгенія ( 9-Б ) та Маслюк Ярослав (10 кл.) Прозвучали пісні у виконанні переможниці пісенних конкурсів Аліни Козлової (10 кл.) та маленької зірочки Аліни Тищенко (5 кл.) Танцювальний калейдоскоп латино-американської програми подарували глядачам Киян Сергій та Бреус Інна (7-Б). Заступник директора з навчально-виховної роботи Палієва С.І. організувала концерт так, щоб глядачам в залі було цікаво і щоб ніхто не сумував.
Атмосфера вечора була урочистою та затишною водночас. По закінченню свята наші шефи приготували для учасників солодкий сюрприз – торт, шоколад та морозиво.

Інна Бреус, учениця 7-Б класу

Вітаємо шефів

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.