24 жовтня 2013 | Фоміна Віра

Відповідальність починається з мене

Відповідальність починається з мене

З ініціативи учнівського комітету школи (голова – Яхненко Валерія) старшокласники школи №1 у жовтні взяли участь у міському етапі Всеукраїнської інформаційно-просвітницької акції «Відповідальність починається з мене», яка щорічно проводиться з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі. Основними завданнями акції є: виявлення фактів порушень чинного законодавства щодо незаконного продажу неповнолітнім алкогольних напоїв та тютюнових виробів, обстеження вулиць мікрорайону школи на предмет наявності зовнішньої реклами алкогольних напоїв та тютюнових виробів; здійснення інформаційно-просвітницької роботи щодо здорового способу життя. Активними учасниками акції стали: Яхненко В., Галіба Я., Городов В., Ткаченко А., Литвин Т., Бреус В., Старостіна Т., Савельєва А.,
Тютенко А., Куліковська В. Учні, проводячи просвітницьку роботу, роздавали мешканцям міста інформаційно-просвітницькі буклети, які підготувала Галіба Я.. Змістовним був виступ агітбригади «Формула здоров’я» (8-Б клас, керівник Тарасенко М.В.), яка пропагувала відповідальне ставлення молоді до свого здоров’я. Також в усіх класах проведено виховні заходи, тренінги на тему «Обираємо здоровий спосіб життя». Під час обстеження вулиць мікрорайону було виявлено лише 2 торгові заклади, які рекламували пиво. Підсумки проведення акції було обговорено на засіданні робочої групи, яку очолила заступник директора з навчально-виховної роботи Палієва С.І.

Прес-центр школи

Відповідальність починається з мене

Відповідальність починається з мене

Відповідальність починається з мене

Відповідальність починається з мене

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.