5 листопада 2013 | Фоміна Віра

Наші вчителі – найкращі!

Наші вчителі – найкращі!

Всеукраїнський конкурс “Учитель року” як професійне змагання кращих педагогів України, був започаткований на виконання Указу Президента України від 29 червня 1995р. № 489.
Основними завданнями Конкурсу є:
- піднесення ролі вчителя в суспільстві та підвищення престижу вчительської професії;
- привернення уваги місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем освіти;
- сприяння інноваційній діяльності в системі загальної середньої освіти;
- удосконалення фахової майстерності вчителів, стимулювання творчого самовдосконалення педагогів;
- популяризація педагогічного досвіду.
Традиційний конкурс педагогічної майстерності – це не тільки серйозне творче випробування для вчителів. Його проведення сприяє ефективному розвитку вітчизняної системи шкільної освіти, широкому втіленню в практику цікавих методів і підходів до викладання. Конкурс допомагає краще зрозуміти й усвідомити значущість професії вчителя в житті країни та для її майбутнього.
Перший день після канікул приніс приємну звістку колективу школи №1. До фіналу міського етапу конкурсу «Учитель року – 2014» вийшли 3 педагоги школи: Калініч О.М., вчитель початкових класів, Скубенко Т.М., вчитель світової літератури, Фоміна Н.Е., вчитель обслуговуючої праці. Фіналу передувала клопітка робота: конкурс із фахової майстерності, створення електронного портфоліо, відкриті уроки на базі школи №11. А у фіналі необхідно було представити творчі доробки на тему «Я – особистість», «Лист моїм учням», «Моя професія – найкраща». Представлення наших учителів були креативними, змістовними, розкривали суть завдання. Тому і не дивно, що перемога дісталась саме їм.
Педагогічний, учнівський, батьківський колективи школи №1 вітають Скубенко Т.М., Фоміну Н.Е. – з І місцем у конкурсі, а Калініч О.М. – з ІІ місцем.
Бажаємо їм нових здобутків та перемог у наступних етапах конкурсу.


Палієва С.І.,
Заступник директора з навчально-виховної роботи

 

Наші вчителі – найкращі!

Наші вчителі – найкращі!
Наші вчителі – найкращі!
Наші вчителі – найкращі!
Наші вчителі – найкращі!
Наші вчителі – найкращі!


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.