4 листопада 2013 | Фоміна Віра

Не втомлюйся творити добро

Не втомлюйся творити добро

Нещодавно у нашому 4-Б класі була проведена виховна година, яку підготувала для нас класний керівник Круковська Л. В. Разом ми здійснили цікаву подорож на планету «Доброта» і більше дізналися про такі поняття як «Толерантність», «Гуманність», «Мистецтво спілкуватись».
Ми познайомилися з цікавою легендою про добро і зло, яку інсценізували наші учні. В ігровій формі ми виконували різні завдання: одягали дерево листочками з добрими словами, підбирали антоніми – вибирали позитивні і негативні риси характеру, на сердечках-символах вписали свої імена і поселяли на планеті «Доброта». А також переглянули цікаве відео і слухали веселі пісні «Не давайте суму жити», «А я бажаю вам добра».
Ця виховна година навчала нас бути ввічливішими, добрішими, поважати себе і інших, бути корисним собі і людям, допомагати іншим у різних ситуаціях, берегти своє серце від черствості і не втомлюватись робити добро. Адже людина живе в суспільстві і її успіх залежить від власних зусиль.

Анна Костенко,
учениця 4-Б класу

Не втомлюйся творити добро

Не втомлюйся творити добро

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.