18 січня 2012 | Фоміна Віра

Шості Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки

Шості Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки

12-13 листопада в м. Києві відбулися Шості Всеукраїнські читання з гуманної педагогіки на тему: «Учителю, надихни мене на творчість». Ця тема запропонована Шалвою Олександровичем Амонашвілі, науковим керівником Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації гуманної педагогіки, президентом Міжнародного Центру Гуманної Педагогіки. На жаль, за станом здоров’я Шалва Олександрович не зміг бути присутнім. Але всі були приємно вражені, почувши голос та побачивши знайоме обличчя видатного педагога на екрані. Це спілкування відбулося завдяки мережі Інтернету.
На початку зустрічі ми дізналися про цілі, принципи, методи і глибинні основи гуманної педагогіки, як у класичному, так і в сучасному аспектах.
Працюючи в творчих лабораторіях, ми дискутували про те, чим надихатися, щоб виховувати дітей. І вирішили, що важливим джерелом натхнення для вчителя є самовиховання, самовдосконалення, розширення світогляду. Учасники читань спостерігали приклади того, як учні та учителі додають наснаги один одному для Світлої творчості.
На заняттях панувала атмосфера добра, милосердя, ніжності, сердечності, мудрості.
По завершенню Всеукраїнських читань я змогла осмислити поняття Світлої творчості і тепер спробую впродовж всього свого життя пронести її дітям, щоб вони отримали невичерпне джерело творчого натхнення.

Курбатова Т. М.
Вчитель початкових класів
Загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. №1
учасник Шостих Всеукраїнських читань з гуманної педагогіки

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.