9 листопада 2013 | Фоміна Віра

«Поетичний жовтень» впевнено крокує школами міста

«Поетичний жовтень» впевнено крокує школами міста

Традиційно жовтень продовжує дивувати сюрпризами… Це не лише надзвичайно сонячні дні, а і зустрічі із літераторами Черкащини. Школа гостинно зустрічала дорогих гостей : Лілію Блискавицю, Ніну Корсунь, Ігоря Коваленка та Тетяну Шугар-Благодарну. Вони радо погодились провести літературні зустрічі із учнями 5- 7 класів. Актова зала нашої школи гостинно розмістила всіх бажаючих прилучитись до чарівного світу поезії та прози.. Кожен учень міг обрати собі до смаку твори. Діти прислухались до щирої оповіді про тяжке дитинство малих дівчат в автобіографічному оповіданні Ніни Корсунь «Пончики». Вірші поетеси теж не залишили байдужими нікого, діти спробували «витягти води з колодязя», пояснювали значення слів, вели діалог з письменницею. І хоч Ніна (по-батькові) просила голосно не аплодувати, «….бо поезія не любить гучних оплесків…», та все ж таки діти не могли не подякувати їй за чудовий виступ.
Лілія Пугач-Блискавиця прочитала дітям своє оповідання «Курочка-Снігурочка». Діти у захваті продовжували рядки віршів Ігоря Коваленка, цитували рядки поезій. Усім сподобався «гарбуз у картузі», «грамотій , який підписав під малюнком із зображенням коня «свеня»» та інші вірші. Ці автори вже відомі нашим дітям, вони неодноразово бували у школі №1, тому вони подарували до бібліотеки школи свої нові збірочки творів. Людмила Олексіївна та вчителі , учні дякували гостям за прекрасні подарунки. Треба сказати, що наша гостя - Тетяна Шугар- Благодарна у нашій школі вперше, але її творчість сподобалась дітям. Вірші звучали щиро, зачаровували мелодикою рим. Авторка також зробила подарунок дітям – книжечка із поезіями.
Шкода, що час пролетів так швидко. Діти не хотіли відпускати гостей, але їх чекали в інших школах. Тому вони пообіцяли завітати до нас ще, а ми чекатимемо наступної зустрічі.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.