29 листопада 2013 | Фоміна Віра

Ми – за здоровий спосіб життя!

Ми – за здоровий спосіб життя!

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні 9 класів провели дискусію на тему «Вмій сказати наркотикам: ні!». На початку заходу було проведено загальне опитування учнів, які висловлювали свою думку про наркотики та їхній згубний вплив на життя людини. В Україні за останні п’ять років показники поширення смертності від наркоманії та СНІДу зросли майже в два рази. Учні переглянули відео на тему наркотиків і мультимедійну презентацію з інформацією та записами виступів відомих людей, що померли від наркотиків та СНІДу. Такі як: Володимир Висоцький, Рудольф Нурієв, Курт Кубейн, Фреді Мерк’юрі. Вони були талановитими та популярними, але наркотики та СНІД забрали їх.
Учениці 9-Б класу Литвин Тетяна та Бритик Євгенія розповіли про згубний вплив наркотиків та навели наукові факти, пов’язані з людьми, які почали вживати наркотики та вживають їх упродовж тривалого періоду. Наприкінці дискусії кожний висловив свою власну точку зору, записав на папері та поклав ці листочки на терези. таким чином, шалька терезів «Проти» була заповнена і мала перевагу. Звичайно всі учні проголосували проти наркотиків і обрали здорове й повноцінне життя. Пам’ятайте: наркотики - це не задоволення. Це біль і страждання, кров та сльози. Досить спробувати двічі або навіть один раз і наркотики вас засмокчуть, а невдовзі ви теж станете такими немічними, беззубими істотами, з дірками замість вен та гнилими нутрощами. Є речі, яких не варто пробувати. Скажи «ні!» наркотикам! Оберемо життя!

Дар’я Одинцова,
учениця 9-А класу,

Ми – за здоровий спосіб життя!

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.