13 грудня 2013 | Фоміна Віра

Вітаємо

Вітаємо

Учительська доля... Говорять, що вона барвистіша, ніж саме життя. І з цим важко не погодитися. Є в ній усе: сльози радості й гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти – і сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою. Та як би там не було, все ж гарних днів буває набагато більше. Випадкових людей у школі не буває. Той, хто не витримує темпу шкільного життя, йде зі школи одразу.
Для справжнього педагога школа – це життя, а вчительський талант – це насамперед, покликання і невтомна праця, що не може звершитись в якійсь єдиній миті чи дні. Саме це демонструє участь учителів у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», який проводиться щорічно із 1995 року.
Насиченим був грудень 2013 року для Фоміної Н.Е., вчителя трудового навчання, класного керівника 7-А класу, голови профспілки школи, Голови Ради школи. Її перемога у міському етапі конкурсу дала можливість розкрити свій багатогранний талант в обласному етапі, який щойно завершився у Черкасах. Упродовж двох конкурсних днів учасники фінального туру презентували власну педагогічну ідею, проводили конкурсні уроки у навчальних закладах міста Черкас, демонстрували рівень володіння методикою інтерактивних форм роботи під час проведення майстер-класу «Я роблю це так», проходили електронне тестування фахової компетентності, виконували творчі завдання з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.
І ось останній день, який визначив переможців. Друге місце посіла наша Неля Едуардівна! Вітаємо її та зичимо нових здобутків!

Колектив школи №1

 

Вітаємо

 


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.