7 квітня 2016 | Фоміна Віра

Екскурсія в м.Черкаси

"Ура! Канікули!" - цими словами розпочалися весняні канікули цього року.

1 квітня ми із задоволенням відвідали концерт в міському будинку культури, насолодилися виступами талановитих дітей нашого міста.

Погода радує теплом. Тому ми вирішили відвідати місто Черкаси. Не встигли вийти з автобуса, як нас зустрів казковий Крош і запропонував з ним сфотографуватися. Всім одразу стало весело і цей позитивний настрій залишався з нами весь день.XfH_EfVxCr8

Наступним пунктом нашого маршруту став музей Кобзаря.ghtbOTa24b0

А після цього нас чекали у Cat Cafe. Тут мешкає 15 котиків, в цей прекрасний весняний день пухнастики із радістю чекали на нас, щоб подарувати неймовірні спогади. Кожен із нас знайшов собі улюбленця і грався з ним досхочу. Котики налаштовані на спілкування та розваги, час, проведений з ними проминув непомітно. Крім того нас пригостили соком та тортиками.

E7cgBBok9gUGd7HQ7QIWX4

KBjFEKdcHl4

Переповнені позитиву ми продовжили подорож обласним центром.

Звісно, яка  подорож без походу до магазину? Тому ми побували у торговому центрі Любава.dD31ywNlHHs

Ну і, звісно ж, підкріпилися у МакДональдз, де нам подарували "золоті лаврові вінки".

ZdnjDbkAHbgeMuqRSW0TBw

Отримавши заряд позитиву, сподіваємося успішно закінчити навчальний рік. А потім - канікули і, обов'язково, знову зустрінемося із нашими пухнастими друзями!

Учні 7-В класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.