8 січня 2014 | Фоміна Віра

Черкащина – серце України

7 січня жителі Черкаської області відзначили 60-річчя утворення області.

60 років минуло з того часу, коли відповідно Указу Президії Верховної Ради Радянського Союзу на карті України з’явилася Черкаська область – сама молода у складі держави. Цей факт став закономірним підсумком тієї важливої ролі, яку Черкащина відіграла на теренах вітчизняної та світової історії. Черкащині судилося стати географічним і духовним центром держави, душею її минулого та сучасності.

На цій благословенній землі зароджувалося українське козацтво, Чигирин став столицею першої козацької держави, звідки поширювалося прагнення нашого народу до волі й незалежності, що передається від покоління до покоління.

Наш край є унікальним куточком України. Немає такої сторінки в історії держави, в яку б не були вписані славетні імена та події Черкащини. Тут розквітли державотворча мудрість Б. Хмельницького і мистецький геній Т.Шевченка.

Сьогодні Черкащина має значний потенціал економічного розвитку. Та найбільшим багатством Черкащини є її люди: працьовиті, чуйні, привітні, талановиті й справжні патріоти рідного краю. Ми пишаємося тим, що живемо на Черкащині.

                                                                 Катерина Марунич, учениця 3-А класу

1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.