23 травня 2016 | Фоміна Віра

Підготовка до літнього оздоровлення у мовному таборі «TESCO»

Важко навіть уявити сучасний світ без гаджетів та іноземної мови. Наш навчальний заклад поставив собі за мету забезпечити єдиний освітній простір для навчання кожної дитини у відповідності до індивідуальних особливостей, здібностей та інтересів, гарантованого рівня підготовки випускників до самостійного життя. Саме тому вже вдруге у Смілянській школі І—ІІІ ступенів №1 14 учнів будуть мати змогу активно відпочивати, вивчаючи англійську мову з учителями-предметниками, а саме: Хлівною Н.В. та Баштан Н.В.

З кінця травня шкільний мовний загін "TESCO" розпочне свою роботу. Мета даного загону - популяризація іноземної мови, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземної мови, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного учня, виховання комунікативної потреби у пізнанні традицій інших країн і народів.

Навчальний процес передбачає організацію комунікативно особистісних видів діяльності, зокрема: лексичні, граматичні, рольові ігри; драматизацію, інсценізацію; римівки, вірші, пісні: перегляд мультфільмів, фільмів та їх обговорення; читання і обговорення (stories, jokes); енерджайзери; рухливі ігри; проектну роботу.

Заняття проводяться переважно в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм (робота в парах, групах, командах) тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі. (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів.

Кожний день мовного загону "TESCO" присвячується відповідній темі. Активізація вивченого та подача нового лексичного матеріалу відбувалася в ігровій формі, а дружня атмосфера учасників гри сприяє комунікативній діяльності.

З метою закріплення вивченого матеріалу та розвитку вмінь вести діалог у рамках стандартних життєвих ситуацій ми "влаштовуємо" пікнік, екскурсію, день народження тощо (відповідно до теми). Усі учасники мовного загону мають можливість продемонструвати свої знання іноземної мови з теми, а також брати активну участь в інтерактивних вправах та рухливих іграх.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.