22 січня 2014 | Фоміна Віра

Зустріч адміністрації з активом школи

16 січня у нашій школі відбулася зустріч адміністрації школи з учнівським  активом. Темою зустрічі стало питання: «Взаємоєдія  та партнерство педагогічного  та учнівського колективу у вирішенні завдань навчально–виховного процесу», яке є одним із пріоритетних напрямів у роботі закладу.

Голова учнівського комітету школи Яхненко Валерія розпочала зустріч із загального аналізу роботи учнівського активу за І семестр, поділилася інформацією про участь в роботі заключної конференції Обласної Ліги старшокласників, запропонувала до активної участі в проектах Ліги старшокласників на 2014 рік.

Про перспективу розвитку закладу повідомила директор школи І.Б. Гайдай, вказавши, що зроблено та плани на майбутнє, про роль учнів у підтриманні позитивного іміджу школи №1.

Заступник директора з навчально-виховної роботи А.І. Цапенко проаналізувала стан досягнень учнів та запропонувала шляхи покращення якості навчального процесу. Про виховну роботу закладу розповіла заступник директора з навчально-виховної роботи  С.І.Палієва, вказала на виконання Статутних вимог учнями школи, на участь у конкурсах та проектах.

Учнівський колектив – це родина зі своїми традиціями та історією. Своїм цікавим шкільним життям поділилися учнівські колективи 5-А (Горіцька В.), 5-В (Бєльська К.), 6-А (Фурман К.), 8-Б (Тищенко В), 10 (Мельник К). Змістовні виступи, цікаві презентації нагадали присутнім про різноманіття шкільних заходів.

Під час зустрічі відбувся діалог адміністрації з учнями-активістами, які обговорювали питання, що потребують вирішення, радились та будували плани на майбутнє, щоб наш заклад і надалі процвітав. Адже учні і педагоги – це одна команда, яка  здолає всі труднощі на шляху до оволодіння якісними знаннями та вихованні всебічно-розвиненої особистості.

Попереду ІІ семестр, на нас чекає багато цікавих справ, тож закликаємо до активної співпраці учнів та вчителів нашої Першої.

                                                                            Педагог- організатор Яхненко Л.І.

IMG_0308 IMG_0309 IMG_0316


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.