6 лютого 2014 | Фоміна Віра

Працює «Тінейджер»

Чільне місце у вихованні дитини завжди відводилося сім’ї, а тому співпраця з батьками мала кілька стратегічних напрямків. Одним із них є  психолого-педагогічна просвіта батьків.

Чергове засідання міського семінару-практикуму «Тінейджер» для голів шкільних методичних об’єднань класних керівників нещодавно відбулося в нашій школі. Тема, яку розглядали вчителі, була досить актуальною «Особливості роботи з родинами учнів з метою залучення батьків до участі в освітньому процесі». Мета даного семінару: формування навичок організації взаємодії батьків та вчителів, уміння правильно обирати тематику батьківських зборів, культура спілкування з батьками.

Цікаво і змістовно розкрила тему семінару – практикуму заступник директора з навчально- виховної роботи школи №1 Палієва С.І. Методичні рекомендації щодо вибору форм та напрямків роботи з батьками надала методист міського методичного кабінету Соболенко Д.П. У практичній частині семінару класні керівники взяли участь у тренінгу «Моделювання батьківських зборів», який провела Силка Н.А., практичний психолог школи. Кожен із присутніх підтвердив думку, що взаємодія сім’ї та школи – основна умова формування всебічно розвиненої, творчої, успішної особистості.

 

                                                                                           Палієва С.І.,

                                          заступник директора з навчально- виховної роботи

3

4

5

4


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.