13 лютого 2014 | Фоміна Віра

Як я повернулася до школи в новій ролі

Здається,  ще вчора я приходила до школи №1 з метою отримати знання та дізнатись щось нове. А вже зараз відчиняю двері рідної школи з бажанням донести свої знання дітям. Ще у випускному класі я думала про те, що повернусь сюди у якості вчителя іноземних мов, і мої мрії стали реальністю. Зараз я проходжу навчально-педагогічну практику в своїй школі, яка колись стала для мене другою домівкою та гніздечком, з якого я вилетіла у пошуках знань, перемог та успіхів.

Ще з першого дня я зрозуміла, що повернулася до школи у зовсім новій ролі. Хоч для багатьох вчителів я залишилася ученицею, ставлення до мене змінилось, і це відчувається. Мені дуже приємно, що люди, які колись навчали мене, бачать в мені свою колегу, допомагають порадами, підтримують.
Особливо цікаво спостерігати за учнями, яких я пам’ятаю маленькими горобчиками, а зараз всі вони подорослішали, в їхніх очах видніється іскорка, яка така знайома мені. В ній – бажання спробувати щось нове, пізнати цікаве, стати незалежними та самостійними. Наймиліше моєму серцю зараз – спілкування з моїм 6-А  класом. Я щиро вдячна їм за те, що так тепло зустріли мене в своєму колективі. Їхні посмішки – це найкращий бальзам від втоми та страху, який відчувала в перші дні практики. Слід зазначити, що без класного керівника, Скубенко Т.М., мені було б набагато складніше опанувати всі тонкощі педагогічної праці. Дуже вдячна за підтримку та правильні слова.
Тільки з позитивними враженнями від дебютного уроку, з натхненням та радістю я змогла одразу поділитися із керівником практики з іноземної мови Кагамлик І.Г. Дуже вдячна їй за те, що допомогла повірити у себе і своїм прикладом показала, що означає бути вчителем іноземної мови, який вміє зацікавити та запалити вогник в очах дітей.

Про своє повернення у рідну школу можу сказати так: «Двічі в одну річку не ввійдеш». Здавалося б, школа, як завжди, сповнена дитячим сміхом, духом радості, творчості та добра, але я вже дивлюсь на навчальний процес іншими очима, очима вчителя-початківця. Я починаю розуміти всю складність роботи педагога.     Сподіваюсь, що попереду мене чекає місяць незабутніх вражень, професійного розвитку та корисного спілкування з учителями та учнями!

 

                     1                                                              Вікторія Гайдаєнко,

                                                                  студентка ЧНУ ім. Б.Хмельницького,    

                                                                                    випускниця школи №1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.