18 лютого 2014 | Фоміна Віра

Фестиваль театрів у школі

Протягом 4-х днів актова зала нашої Першої стала імпровізованим притулком театральної творчості. Учні всіх класів мали змогу спробувати себе у ролі акторів великої сцени. Імпровізований зал кожного дня наповнювався сміхом, радістю та теплом.

Театральний фестиваль відкривали учні 5-6 класів, які нагадали виступами, що скоро весна і 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка. Естафету творчості перейняли 7-8 класи, які творчо підійшли до постановки вистав і вкотре довели і собі, і глядачам, що шкільний театр – це справа нелегка, але приємна для душі. Учні 9-10 класів показали вже дорослий погляд на поставлене завдання. Глядачі насолоджувались гуморесками «з перцем» Павла Глазового, переймались сімейними міжусобицями між «вічними» суперницями – невісткою та свекрухою з «Кайдашевої сім’ї» та сміялись до сліз від епізоду з відомої історії  «За двома зайцями». Наймолодші актори пробували себе на сцені шкільного театру в останній день фестивалю. Казки, музичні п’єси, виконавська майстерність найменших учасників не залишила байдужими нікого.

Слід зазначити, що найбільш блискучим та ефектним виступом фестивалю члени журі одноголосно визнали «За двома зайцями»  ( 10 клас) та «Кайдашева сім’я» (9-Б клас) .

Гармонія,  естетичність, гумор та акторське мистецтво – все це вразило глядачів, які щиро сміялись та раділи побаченому. У виступах усіх класних колективів поєдналась творчість учнів та класних керівників. В кожному слові, русі та погляді акторів проглядалась блискуча гра та справжня акторська майстерність.

Фестиваль завершився, але ті емоції, які пережили і актори, і глядачі ще довго грітимуть серця та викликатимуть посмішку на обличчі. Як зазначила директор школи Інна Борисівна Гайдай, продовженню фестивалю – бути. Це не може не радувати, адже саме такі заходи не лише допомагають розкрити в учнях потенціал, але й дають можливість на якусь мить потрапити в трішки інший світ -  світ гри та костюмів, музики та ролей, сміху та сліз, реальності та казковості.

 

                                                    Вікторія Гайдаєнко,

                                     студентка-практикантка ЧНУ ім. Б.Хмельницького

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.