21 вересня 2012 | Фоміна Віра

Світлофорове свято

Світлофорове свято
Світлофорове свято
Світлофорове свято
Світлофорове свято

Скільки разів у школі проводилися виховні заходи про правила дорожнього руху? Не злічити! Але для нинішніх першокласників пізнавально-розважальна програма «Мій друг - Світлофор» стала першим святом у шкільному житті.
З яким нетерпінням вихованці групи продовженого дня чекали появи Світлофора у класі! Тихенько запитували у виховательки : «А світлофор прийде справжній чи на ніжках?». Старанно вчили вірші про нього, виготовили аплікацію з кольорового паперу та картону.
І ось, нарешті, 20 вересня святково одягнені діти з хвилюванням сидять за партами. Дехто по складах читає на дошці назву програми. Дякуючи татові Кот Софійки, мамі Зеленецької Софійки та бабусі Шинкарюка Андрійка різнокольорові великі літери так і притягують погляди учнів. А кульки обабіч дошки нагадують світлофор.
Відкриваються двері і до класу заходить Світлофор зі своїми друзями. Це учні 7-Б класу разом з педагогом-організатором Людмилою Іванівною Яхненко прийшли розповісти своїм молодшим друзям про правила пішоходів. Першокласники уважно слухали поради ведучих, переживали за Котика, який, не знаючи правил дорожнього руху, потрапив у біду. Намагалися допомогти прогнати Поміху -Неуміху, що весь час підмовляла героїв зробити небезпечні дії.
Далі вихованці групи достойно розказали вивчені віршики, дружно відгадували загадки, активно приймали участь у конкурсах, танцювали разом з гостями під веселу пісеньку « Світлофор».
Час промайнув дуже швидко, пізнавально-розважальна програма закінчилася. Але ще до кінця дня позитивні емоції, отримані під час цього виховного заходу, сяяли у дитячих посмішках, поспішливих розповідях батькам. А набуті знання обов\'язково допоможуть маленьким учням безпечно і впевнено почуватися при переході доріг та перехресть.

Вихователь ГПД Рибакова С.М.


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.