11 квітня 2014 | Фоміна Віра

У сяйві «Грайливої веселки»

Кожна дитина –талановита,

                                                                        головне – допомогти їй знайти себе…

   Діти – це майбутнє будь – якої нації, будь – якої держави, адже саме з них  починається усе на світі. Ні для кого не таємниця, що найбільше неймовірно талановитих дітей лише в  Україні. Ними багато і Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1. Наші учні вже неодноразово доводили, що талановиті в усьому. Це і музиканти, і спортсмени, і танцюристи, і шахісти, і співаки. Саме вони мають потенціал стати відомими зірками світового рівня.

З метою популяризації дитячої творчості, сприяння подальшому розвитку  обдарувань талановитих дітей у Смілі нещодавно відбувся щорічний фестиваль «Грайлива веселка».  У цьому році свято творчості було приурочене до 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка. Шкільний хор учнів 5-9 класів під керівництвом Пустовіт В.М. виконав пісні «Веснянка» та «Добрий день людям на землі», які були схвально оцінені журі фестивалю. Майстерно виступили вокальний ансамбль дівчат «Квіти життя» та вокальне тріо «Ніка».  Власний вірш, присвячений Т.Г.Шевченку прочитала Брпитик Є. (9-Б). Вокально-хореографічну композицію «Вишиванка» чудово виконав ансамбль у складі учителів Степанової Р.Д., Курбатової Т.М., Кривошеї С.М.  ( мами однієї з учениць школи) та учнів  9-10 класів. Нікого не залишив байдужим виступ учениці 10 класу Козлової Аліни, яка декламувала уривок з поеми А.Малишка «Прометей» ( керівник Сорочинська С.К.).

Жодне свято не проходить без танців. Неабиякий талант продемонструвала наша танцювальна пара Бреус Вікторія та Полторацький Михайло, виконавши чудовий танок. Хвилини гарного настрою подарував присутнім театральний колектив 10 класу, який представив уривок із п’єси М.Старицького «За двома зайцями» (керівник Н.В.Демиденко). а завдяки Бойко О.Л., звукооператору,  музичний супровід був надзвичайно гарним.

Впевнено можна сказати, що виступ творчого колективу школи був досить вдалим. Хочеться подякувати усім учасникам цього свята музики, творчості та побажати подальших успіхів.

                                                                                    С.І.Палієва,

                                             заступник директора з навчально-виховної роботи

1 2 3 4


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.