2 лютого 2018 | Бондаренко Вадим

Ми навчаємо не для школи, а для життя


31 січня 2018 року  в школі відбувся навчальний семінар– практикум вчителів економіки та курсу за вибором «Фінансова грамотність» на тему: « Наскрізне застосування інформаційної компетентності та проектного навчання на уроках економіки та фінансової грамотності в контексті реалізації концепції «Нова українська школа»».

За словами міністра освіти і науки України Л. Гриневич: «Діти мають здобути в школі уміння і компетентності ХХІ століття, які узгоджені країнами Європейського Союзу і які потрібні сьогодні сучасному українцю. Окрім знання рідної, державної та іноземних мов, інформаційних технологій, вміння критично мислити, аналізувати, працювати в команді, мати навички фінансової грамотності і підприємництва. Нашим дітям потрібна освіта для життя. І це головна мета нової української школи».

Українські школи перебудовуються у «школи компетентностей», де дітей вчать творчо і критично мислити, шукати і застосовувати знання на практиці, тому особливу увагу членів методичного об’єднання було зосереджено на посиленні практичної спрямованості навчання. Із впровадженням інформаційно – комунікативних технологій, інтернет – ресурсів, проектного навчання на уроках ознайомили учасників семінару вчителі: Волошин В.О., Подрушняк Л.І., Мазур Н. В.. Методист природничих дисциплін Л.А. Івченко поділилася досвідом створення  тестових завдань компетентнісного характеру з курсу за вибором « Фінансова грамотність».

Методичне об’єднання  пройшло на високому рівні та в доброзичливій обстановці, кожен почерпнув багато нового та корисного для себе.

                                                           Л.І. Подрушняк, вчитель географії та економіки


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.