29 квітня 2014 | Фоміна Віра

Зробимо світ кращим!

Упродовж квітня тривала акція “Чиста Україна”. Значна частина учнів нашої школи змогла власноруч допомогти природі стати кращою. Було проведено ряд виховних заходів та інформаційних вісників на тему: «22 квітня – Всесвітній День Землі», «Екологічні катастрофи». Учні 8 та 9 класів ще раз нагадали нам про світову трагедію екології, яка відбулась у нас на Україні – вибух на ЧАЕС.

Також ми мали можливість переглянути виступ учасників екологічної агітбригади «Екос», які в креативній формі розповіли про те, як слід берегти природу.

Учні 7-Б і 10 класів взяли участь у виховній годині за програмою «Уроки для сталого розвитку», де ще раз змогли упевнитись, як слід заощаджувати ресурси нашої планети задля запобіганню катастроф. У ході підготовки до виступу учні провели дослід в побутових умовах, чим змогли підтвердити знання про зберігання та економність витрат води.

Мабуть, найцікавішим етапом тижня стала участь учнів 9-Б та 10 класів у акцій «Посади дерево до Дня Чорнобильської катастрофи» у нижньому парку. Висаджуючи дерева з любов’ю, ми маємо надію, що вони проростуть і зроблять наше середовище ще чистішим.

 

                                                                      Аліна Козлова,

                                                                     учениця 10 класу

31 2

 


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.