1 травня 2014 | Фоміна Віра

Гіркий полин твоєї долі, Україно

Минуло 28 років, а чорний день в історії нашої Батьківщини, день Чорнобильської трагедії, продовжує хвилювати людей: тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі. Цей день ні для кого не минув безслідно. Він розплодив по світу багато трагедій.

Традиційну годину-реквієм для учнів 7-9 класів на тему  “Гіркий полин твоєї долі, Україно...”, підготували учні 8-А класу ( класний керівник ЕНЕовочуб В.М.), на якій пригадали цей страшний день в історії України. Школярі переглянули документальні кінострічки про Чорнобильську трагедію, вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто ціною власного життя врятував світ від знищення, кожен учень вніс свою краплину пам'яті у велику скарбницю народної шани героям, читаючі вірші.

Над залом із сумом лунали слова пісні: “Біда, біда, безжалісна й невтішна, скажи чому й навіщо Господь від лиха нас не захистив?” у виконанні Білякової Олександри. Варто зазначити, що всі без виключення учні 8-А класу брали участь у проведенні заходу. Дякуємо Палієвій С.І., заступнику директора, за підібрані матеріали, лаборанту школи Бойко О.Л., оператору ПК Плисці А.О. За підготовку відеофактів.

Усі присутні зрозуміли, що потрібно з відповідальністю ставитися до своїх вчинків, до винаходів та експериментів. Цей день буде завжди об'єднувати покоління і народи одним спогадом, однією печаллю, однією надією.

 

                                                                                   Новочуб В.М.,

                                                                      класний керівник 8-А класу

1 2


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.