9 травня 2014 | Фоміна Віра

Урок мужності

За календарем підходить найвизначніша дата кожного патріота своєї держави – День Перемоги. В цьому році ми будемо святкувати 69-ту річницю, та в ході війни упродовж 4 «запеклих» років відбувались різні битви та події. Про одну з таких, а саме про Корсунь-Шевченківську битву, яка відбулась 27 лютого-17 березня 1944 року, мали змогу ще раз пригадати учні 10 та 11 класів.

Чому саме урок мужності? Тому що ми мали змогу не лише переглянути відео-архіви та прослухати документальну інформацію, а й почути слова очевидця цієї битви – Добровольського Бориса Антоновича.Безымянный Він прийшов, щоб розповісти нам як все було насправді. Вразило, що він уродженець  Сміли, який зміг дійти до Берліна, форсуючи Дніпро; втрачаючи вірних друзів, він йшов назустріч перемозі. З його слів ми зрозуміти, що найкровопролитніші бої велися саме на центральній Україні, села та населені пункти по декілька разів переходили у власність німців, але наші  війська воювали стійко. Тож, хоча із моменту завершення Корсунь-Шевченківської битви минуло вже 70 років, про це дуже болісно згадувати, особливо тим людям, які пройшли це самі. На наші численні запитання Борис Антонович відповідав правдиво, не приховуючи, що було страшно.

Ми дуже вдячні тим людям, які приходять до нас, що по при свій душевний та фізичний біль, щоб школярі в повній мірі пройнялись духом патріотизму. Ці люди неодмінно повинні залишатись у нас в пам’яті, завдяки ним ми і живемо.Безымянный

                                              Аліна Козлова,

                                                  учениця 10 класу


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.