12 травня 2014 | Фоміна Віра

Вахта пам’яті

Травень…       Цей місяць розпочинається буянням садів, що наче вбралися у святкові сукні. І приносить травень відчуття свята і пам’яті пошани тому, що відбулося саме у травні 1945 року. І яка б річниця   визволення нашої країни від фашистських загарбників не наступала, думка про те, що саме травневої ночі  змовкли останні постріли гармат, настала тиша, прийшов такий довгоочікуваний мир, бентежить душу.

  Формування патріотичних почуттів означає вироблення і зміцнення почуття обов’язку до трудового подвигу в ім’я процвітання своєї держави, прагнення бачити її незалежною. У зміцненні патріотичних почуттів велику роль відіграє героїко-патріотичне виховання, покликане формувати бойовий, морально-психологічний дух, спонукати до фізичного вдосконалення громадянина-патріота, виробляти глибоке розуміння громадського обов’язку, готовність у будь-який час стати на захист Батьківщини, оволодівати військовими і військово-технічними знаннями, а також вивчати бойові традиції та героїчні сторінки історії народу, його Збройних сил.

Саме таку мету ставить перед собою педагогічний колектив школи. Однією з форм роботи щодо формування патріотичних почуттів учнівської молоді є щорічне проведення Вахти пам’яті, яка присвячується Дню Перемоги та вшануванню пам’яті загиблих у Другій світовій війні. Спрямовує роботу героїко-патріотичний сектор учнівського комітету школи. На засіданні учкому було розглянуто заходи щодо відзначення 69-ої річниці Перемоги.

До проведення заходів залучаються усі учні навчального закладу. Цього року учні 4-х класів (класні керівники Кравченко С.А., Круковська Л.В., Гречана О.М.) провели мітинг – реквієм на братських могилах по вул. Федорова. Учні 5-6 класів  підготували виставку малюнків «Ми - за мирне майбутнє!». Цікавою та змістовною була зустріч учнів 10-11 класів із учасником Корсунь-Шевченківської битви Добровольським Б.А.. Шкільний бібліотекар Білей Л.О. підготувала виставку літератури, присвячену Дню Перемоги. Учні 9-Б класу брали участь у Почесній варті та мітингу з ветеранами Смілянського машинобудівного заводу. Привітання-трикутники виготовили для ветеранів учні 8 класів і вручили їх учасникам урочистих зборів в МБК. Кожен клас школи привітав ветеранів підшефних вулиць. А завершилась Вахта Пам’яті годиною мужності «Не обміліє пам’яті ріка», яку підготували і провели учні 8-Б класу ( класний керівник Тарасенко М.В.).

                                                           Бритик Євгенія, учениця 9-Б класу,

                                                           заступник голови учкому

Безымянный Безымянный1 Безымянный2 Безымянный3 1 2 3 4


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.