12 травня 2014 | Фоміна Віра

Про НАШУ ПЕРШУ

БезымянныйВидатний педагог Антон Макаренко зазначав, що планування роботи закладу полягає не лише в тому, скільки потрібно зробити столів і стільців. Школа – це тонке мереживо норм і взаємин. І виконати заплановане можна лише за умови теплих, довірливих взаємин.

2013-2014 навчальний рік залишає приємні і хвилюючі спогади про все, що відбувалося. Ми  пишаємося покращеними результатами на предметних олімпіадах, олімпіаді «Обдарована дитина» та при захисті наукових робіт МАН (керівник Цапенко А.І.). У закладі працюють педагоги, яких на рівні міста визнано кращими у конкурсі «Учитель року-2014». Це Фоміна Н.Е., Скубенко Т.М., Калініч О.М. Завдяки високій організації спортивно-масової роботи у цьому році наш заклад по-справжньому можна назвати олімпійським, адже бути переможцями на обласному рівні непросто, а команда нашої школи під керівництвом Сущенко Є.Л. посіла І місце на обласному фестивалі «Здорові діти – здорова нація». Наші дві футбольні команди стали кращими у міських змаганнях з футболу (вчителі Левченко А.М., Александров О.М.). Учителі школи посіли І місце на міській спартакіаді працівників освіти, дружна збірна команда школярів має срібну нагороду у ІІ етапі Всеукраїнської військово-патріотичної гри «Зірниця» (керівник Палієва С.І., капітан Литвин Т.).

Соціально-психологічний театр «Нове життя» (керівники Силка Н.А., Линник С.В.) знову підтвердив звання кращого у місті. Відзначено виступи творчих колективів школи на «Грайливій веселці». Творчі доробки наших дівчат Тищенко В. та Гончаренко О. не залишилися непоміченими, їх поетичні твори надруковано у збірці «Ліричні проліски». А відкриттям року стало запрошення на Всеукраїнські форуми: найкращого читця-декламатора Тимошенко Я. на Всеукраїнський конкурс до 200-річчя Т.Г. Шевченка та тріо небайдужих у складі Силки Н.А., Силки Є., Філіпової М. на Всеукраїнський  конкурс «Моральний вчинок».

Хочу відзначити те, що у Нашій Першій існує чудовий творчий колектив однодумців, з якими і мені, директору, добре працюється: учнівський комітет (педагог-організатор Яхненко Л.І., Яхненко В.), загальношкільний батьківський комітет (голова Марунич М.О.), Рада школи (голова Фоміна Н.Е.).

Школа як барометр, тут усе чесно. Якщо треба дати оцінку своїй роботі, то це ми робимо відверто і об’єктивно. Ми усі любимо свій заклад, тому і думаємо про його майбутнє.

А майбутнє школи – це діти. Закінчився перший рік навчання для наших найменших школярів. Хочу побажати нашим першокласникам бути і надалі наполегливими, не втрачати бажання вчитися та стати активними творцями історії рідного закладу.

Найстаршим учням, нашим випускникам доводиться закінчувати школу у період дуже складних соціальних потрясінь. Школа упродовж 11 років була для них територією совісті, порядності і об’єктивності. Буде приємно нам, педагогам, якщо і надалі вони віддаватимуть перевагу духовному і моральному над матеріальним, високо цінуватимуть ті якості, яким їх навчила школа: честь, добро, правда.

Бажаю усім миру, взаєморозуміння та єдності у думках і переконаннях, і, найголовніше, бути задоволеними від досягнутих результатів НАШОЇ ПЕРШОЇ.

Із закінченням навчального року!

І.Б. Гайдай, директор школи


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.