18 жовтня 2012 | Фоміна Віра

Шліфуймо грані дитячих душ

Шліфуймо грані дитячих душ

Дитина…Енергійна, безпосередня, весела, ніби стрімка та бурхлива річка. Вона вільно рухається, пливе собі, куди їй заманенеться. Але її течія дещо скерована руслом .Якщо вона його втратить, то замулиться і стане болотом. Так і дитина. Якщо не відчуває підтримки з боку батьків, то не має життєвих орієнтирів, потрапляє під чужий вплив.
Діти –дзеркало своїх батьків. Вони вчаться тому, що бачать навколо себе, якщо живуть у страхові, будуть завжди боятися, якщо оточені ревнощами, навчаться заздрості, якщо перебувають в атмосфері войовничості, стануть воювати, якщо –в любові, умітимуть любити. Діти наслідують поведінку дорослих, манери спілкування, головне –дотримуються тих життєвих принципів, які сповідують їхні рідні.
У Смілянській загальноосвітній школі №1 вся навчально-виховна робота проводиться у тісній взаємодії з батьками. Нещодавно у школі відбулося засідання батьківського лекторію.
Досвідчені майстри своєї справи –директор школи Гайдай І.Б., соціолог Линник С.В., психолог Силка Н.А. вміло ділились з батьками цінними порадами та рекомендаціями щодо виховання підростаючого покоління.
Вони наголосили на тому,що фундамент успіху закладається тоді,коли дитина відчуває повагу, співпрацю, любов . Також зазначили, що слід пам’ятати про те, що надмірна опіка з боку батьків позбавляє дитину самостійності, робить її абсолютно не пристосованою до життя. Тож сіймо добро, увагу, любов, то й отримаємо у відповідь взаєморозуміння і любов. Шліфуймо грані дитячої душі. Адже виховання, як і обробка діаманту, вимагає делікатної, тривалої роботи.

Прес-центр загальноосвітньої школи № 1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.