29 травня 2014 | Фоміна Віра

Шкільне Євробачення – 2014

Відомо, що Євробачення – це щорічний музичний конкурс пісень, який проводиться серед країн, що входять до Євромовного союзу. Від кожної країни-учасниці на «Євробачення» відправляється один учасник, який виконує одну пісню. А оскільки кожен клас нашої школи – це своя невелика країна, багата на таланти, то 19 січня ми відкрили свій перший пісенний фестиваль «Шкільне Євробачення». Вперше музичний конкурс «Євробачення» відбувся у Швейцарії у 1956 році в місті Лугано. В  той час в конкурсі передбачали можливість об’єднання націй, тим більше у післявоєнний період. На сьогодні цей конкурс одна із самих очікуваних і популярних подій в музичному житті Європи.

Всі класи прийняли дуже активну участь у цьому цікавому заході. Учасники вибрали досить своєрідний репертуар, особливий, який вирізнявся з поміж інших. Не було жодного виступу, який не зацікавив би, у кожного була своя незвичайна родзинка, яка підкорювала глядачів.

Відкривала наш концерт Шевчук Марія  з піснею «Listen to your heart». Не  залишила байдужим нікого, розчулила Кузнєцова Даша  з піснею «Мама». Оживили публіку гурт «Сrazy girls». Ці дівчата запальні, енергійні, але водночас вони добрі, лагідні та чарівні, їх гурт під назвою «Force»  виконав пісенну композицію «Простая песня». Новоутворений гурт "Зірочки" виконали пісню «Річенька». Юля та Маргарита Іллюшині -  «Мамина молитва», їх клас дуже вагався з вибором учасників, оскільки клас дуже талановитий, вони не стали ламати голови і створили ось такий чудовий ансамбль. Білякова Саша  - з великим потенціалом та широкими можливостями, вона не боїться труднощів, завжди йде до своєї мети і звикла вражати, тому вибрала чудову пісню «Лебединая верность». Її життєве кредо «Завжди посміхайся… Собі життя продовжиш, друзів порадуєш, ворогів позлиш…». Вона сильна і витривала, ніколи не шукає легких шляхів, тому вибрала важку пісню «My Arial», яку виконала дуже достойно.

Після закінчення конкурсної програми судді проводили підрахунок голосів, а глядачі в цей час не сумували, вони переглядали виступи українських артистів на Євробаченні. Також відбулося нагородження переможців. Почесне перше місце посів Плаксюк Дмитро (8-А), він розумний, красивий, добрий, щирий і талановитий. Сам пише вірші та займається музикою, закоханий у реп. Друге місце посіла Філіпова Марія (8-Б). Третє місце одержав Удоденко Назар (6-Б) який вже неодноразово брав участь у різноманітних конкурсах, в тому числі і в міжнародних. Отак закінчилось наше шкільне свято. Всі з приємними враженнями повернулися додому.

 

                     Аліна Козлова, учениця 10 класу

IMG_9961 IMG_9962 IMG_9963 IMG_9964 IMG_9968 IMG_9970 IMG_9971 IMG_9954 IMG_9955 IMG_9957 IMG_9959


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.