29 травня 2014 | Фоміна Віра

Майданs-2 вітає переможців!!!

22 травня – майже  кінець навчального року, але цей день приніс нам незабутні емоції, море драйву та запальних танців. У нашій школі було проведено 2 сезон Майданsу. Кожен клас (з 5 по 9) представив свою зіркову команду на задану тему. Номери були досить цікавими та різноманітними, від сучасних Червоних Шапочок до українців на Марсі. Кожну команду було виділено як дуже творчий колектив. Всі учасники танцювали досить синхронно і своїми номерами створювали неймовірно розважливу атмосферу. Також було помічено відповідальну підготовку до виступу у плані пошуку костюмів: більшість класів мали свою уніформу, що надавало їм образу команди, 6-А були «сонечками» у яскраво-жовтих футболках, учні 8-А класу одягли українські сорочки, так як  виступали з номером «Україно – колиска моя!» і т.д. Всіх учасників було нагороджено почесними грамотами за активну участь та перемогу у своїх номінаціях.

Та найвищу нагороду отримали учні 9-их, 6-А та 5-А класів. Вони стали переможцями творчого конкурсу і будуть представляти свої номери на випускному вечорі та у літньому таборі «Веселка».

Дякуємо всім, хто був присутнім на ранковому шоу 22 травня і хто підтримував учасників гучними оплесками.

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Захваченный кадр 1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.