4 листопада 2012 | Фоміна Віра

30 вересня Всеукраїнський День бібліотек

30 вересня Всеукраїнський День бібліотек

До дива знань і мрій, о друзі, йдіть!
Високий дух летітиме далеко…
Аби сказати: «Зупинися, мить!»
Кажу лише: «Живи, бібліотеко!»

«Дім мудрості», «Аптека для душі» - так з давніх часів величали бібліотеки. Бібліотеки мали багату давню історію.
Вже стало традицією, останній тиждень вересня присвячувати храму науки-бібліотеці. Цікавим та насиченим проходив він і в нашій Першій школі. Що може бути цікавішим для самих маленьких учнів – первачків. Затамувавши подих, вони уважно слухали розповідь шкільного бібліотекаря, мандрували поміж стелажів бібліотеки, гортали сторінки яскравих книг і дитячих журналів пообіцяли швиденько вивчити всі літери, щоб поринути в світ дивовижного та загадкового.
Учні 3-х класів дізналися про історію виникнення бібліотек та , здійснили віртуальну подорож по найвідоміших бібліотеках України, а старшокласники ознайомилися з найбільшими бібліотеками світу. Тиждень бібліотеки завершився святом до Всеукраїнського дня бібліотек «Бібліотека-храм науки», який підготували учні 7-А класу. До дня бібліотек наша шкільна бібліотека поповнилася на 30 примірників нових книг, які користуються запитом наших учнів-читачів.
Стоїть бібліотека на землі, вища і святіша від усіх богинь. І це не просто храм науки і душі – це наша історія. Сьогодні наша бібліотека – це центр відпочинку і духовності. Та найбільше чим пишається бібліотека нині – це нашим читачем. Бо в центрі уваги бібліотекаря завжди був і буде користувач, його запити і інтереси.
Тож шкільна бібліотека запрошує своїх читачів!
Читайте! Пізнавайте! Творіть!

До дива знань і мрій, о друзі, йдіть!
Високий дух летітиме далеко…
Аби сказати: «Зупинися, мить!»
Кажу лише: «Живи, бібліотеко!»


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.