4 листопада 2019 | Фоміна Віра

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

З початку жовтня  в Нашій Першій стартував Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом: «Бібліотека Нової української школи — простір для освітніх можливостей кожного учня»  

В рамках проведення місячника в фойє школи  оформлені стенди «Бібліотека - територія успіху», на якому відображено можливості та  послуги, які надає шкільна бібліотека, фотоконкурс «Я і моя улюблена книжка».

В читальному залі бібліотеки створено зони  творчості для молодших читачів та медіазони  для отримання інформації з мережі Інтернет, створено яскраві тематичні виставки літератури  «Пізнаємо світ, подорожуючи книгою», «Відкрий для себе Україну», для наймолодших – «Подорож у казку».

З учнями 2-Б класу проведено інформаційно-пізнавальну годину «Я читач шкільної бібліотеки», на якій  діти  ознайомились з  правилами користування книгозбірнею, переглянули книжкові виставки, дізналися як працювати з довідковою літературою та пообіцяли бережливо відноситись до книг і  бути активними користувачами  шкільної бібліотеки. У кінці уроку учнів було записано до бібліотеки і кожен  вибрав собі книжечку для читання вдома.

Учні 5-х класів  провели онлайн-подорож  найбільшими бібліотеками світу, які вразили  своєю красою та оригінальністю, взяли активну участь у літературній вікторині «Відгадай з якої я книжки», ознайомилися з новими надходженнями до бібліотеки та вибрали собі книги для читання.

У рамках тижня було реалізовано захід  «Подаруй книжку другові». Учні Нашої Першої зібрали міні бібліотеку та подарували її дитячому садочку «Чебурашка».

Цікавим був день бібліотвочості, де учні реалізовували себе в своїх уподобаннях (читали, малювали, складали пазли, створювали  відео та ін.). На завершення місячника шкільних бібліотек було проведено смайл-опитування  «Якою Ви бачите сучасну шкільну бібліотеку», де учні поділилися своїми мріями та побажаннями про шкільну  бібліотеку майбутнього.


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.