19 червня 2015 | Фоміна Віра

День друзів

Image173 Image174Звичайно ж, останній день у таборі – це День друзів. Адже за цей час скільки веселих конкурсів підготували, у скількох спортивних змаганнях пліч-о-пліч боролися за перемогу, скільки пісень проспівали, малюнків помалювали. Жаль прощатися з табором «Веселка», з друзями.

Щоб не сумувалося, в останній день вирішили провести фестиваль «Сюрприз для друзів», у якому готували подарунки друзям із загону, обмінювалися тем фонами, показували номери художньої самодіяльності у дружньому колі. І звичайно ж, танцювали всі разом. Кому цікаво було дізнатися про значення свого імені, той взяв участь у годині спілкування «Що в імені моєму», а галявина ігор запросила друзів на цікаві забави.

Ось і промайнула табірна зміна. Відлунала гучними піснями, відстрибала спортивними змаганнями, відсміялася цікавими конкурсами, залишаючи про себе добру згадку у пам’яті дітей та вихователів.

Прощавай «Веселко», до наступного літа. Цілий рік ми згадуватимемо тебе теплими, добрими словами.


Роздрукувати статтю
Категорія: Табір "Веселка"
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете прокрутити до кінця та залишити відгук. Пінги в даний час не допускаються.