8 грудня 2012 | Фоміна Віра

Семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби закладів освіти

4 грудня 2012 року на базі Чапаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Г.П. Берези (с. Чапаївка Золотоніського району Черкаської області) відбувся виїзний обласний семінар-практикум для спеціалістів психологічної служби закладів освіти Черкаської області «Діяльність волонтерських центрів психологічної служби як інноваційна форма превентивної, профілактичної та інформативно-просвітницької роботи з учнівською молоддю».
Учасником семінару стала Линник С.В., соціальний педагог Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, яка отримала сертифікат за участь у навчальному тренінгу для координаторів волонтерських центрів психологічної служби закладів освіти та за те що в повному обсязі виконала практичне завдання в рамках впровадження в закладах освіти Черкаської області освітньо-профілактичного проекту «Правовий десант»(проект реалізовувався за фінансування підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED),(США).
Відзначено також подяками учасників проекту: Силку Н.А, практичного психолога Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Яхненко Валерію, ученицю 10 класу, Чубенка Владислава, учня 10 класу, Литвин Тетяну, ученицю 8-Б класу.

Пресцентр школи

Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.