8 грудня 2012 | Фоміна Віра

Сміляни здобули успіх на Міжнародному фестивалі «Cristal Star»

Сміляни здобули успіх на Міжнародному фестивалі «Cristal Star»

На початку листопада у столиці Чехії Празі відбувся 9-й Міжнародний фестиваль-конкурс «Cristal Star», де продемонструвати свої музичні й танцювальні таланти зібралося близько 600 артистів з Німеччини, Польщі, Чехії, Білорусі, України. Взяти участь в цьому престижному конкурсі до Праги поїхали й юні смілянські таланти, при чому повернулися вони до рідного міста з численними нагородами найвищої проби.
Зокрема, переможцем фестивалю за одностайним рішенням журі був визначений середній склад зразкового гурту «Коляда». Перше місце завоювали також солісти вокальної студії «Юність» Аліна Козлова, учениця 9-б класу нашої школи.
Великий внесок в успіх смілянських артистів зробили їхні наставники – Валентин та Ірина Бородії, які відкрили чимало яскравих талантів серед смілянської молоді.
Крім численних нагород, учасники фестивалю привезли з собою багато позитивних емоцій та незабутніх вражень. Перебуваючи в Чехії, смілянські артисти відвідали цікаві екскурсії Прагою, познайомилися із Карловими Варами, а також з’їздили до Дрездена, де побували у всесвітньовідомій Дрезденській картинній галереї.

Прес-центр школи

 

Сміляни здобули успіх на Міжнародному фестивалі «Cristal Star»

 


Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.