8 січня 2013 | Фоміна Віра

Семінар-практикум класних керівників

Семінар-практикум класних керівників

17 грудня 2012 року відбувся семінар-практикум для класних керівників 1-11 класів. Основною метою заходу стало розширення та підвищення знань педагогів щодо організації ефективної виховної та навчальної роботи з дітьми підліткового віку, роботі з батьками. Семінар провела заступник директора з навчально- виховної роботи Палієва С.І. Упродовж семінару-практикуму класні керівники мали змогу вирішувати практичні завдання із ефективного спілкування з дітьми, батьками, збереження та укріплення власного психічного здоров\'я учнів, навчалися виходити із стресових ситуацій. Також було розглянуто питання покращення психологічного клімату в класних колективах . Класних керівників було ознайомлено із методами та прийомами налагодження стосунків в межах систем «учитель-учні», «батьки-діти», «учень-учні». Захід вдало поєднував у собі елементи мозкової атаки, круглого столу, роботи в парах, в групах. Педагоги мали можливість перевірити власний стиль спілкування з дітьми , визначити рівень обізнаності із вікових особливостей підліткового віку за допомогою діагностичного інструментарію, запропонованого практичним психологом Силкою Н.А. Семінар супроводжувався мультимедійною презентацією теми «Робота з батьками».
Наприкінці семінару учасники виказали необхідність забезпечення ефективного розвивального середовища наших дітей та учнів.

Палієва С.І.,
заступник директора з навчально-виховної роботи

Семінар-практикум класних керівників

Семінар-практикум класних керівників

Семінар-практикум класних керівників

Семінар-практикум класних керівників

Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.