12 червня 2013 | Фоміна Віра

Формування довіри у школах

У червні 2013 року на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників відбувся обласний семінар учасників процесу апробації програми «Формування довіри у школах». За цією програмою колектив Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 розпочав роботу у 2012 році. До проекту долучились класні керівники та учні 1-В, 2-А, 3-В, 4-Б, 5-Б, 6-А класів. Упродовж навчального року було підготовлено методичні матеріали для впровадження програми у школах, ці матеріали й було представлено на обласному семінарі.

Науковий керівник дослідно-експериментальної роботи Лісова Наталія Іванівна, проректор Черкаського ОІПОПП з питань ЗНО та моніторингу якості освіти, проінформувала присутніх про результати дослідно-експериментальної роботи.
На семінарі було розглянуто такі питання:
- категорія «довіри» як соціально-психологічний феномен;
- моделювання навчально-виховної діяльності, спрямованої на формування довіри у вихованців дошкільних навчальних закладів та учнів 1– 6 класів;
- методика вивчення рівнів сформованості моральних цінностей у дітей;
- психологічний супровід упровадження програми «Формування довіри у школі» серед учнів початкової ланки;
- методичний супровід співпраці вчителів і батьківської громадськості щодо упровадження програми;
- психолого-педагогічні умови ефективності процесу формування довіри у суб’єктів соціально-освітнього простору.
В обговоренні проблем взяли участь представники Смілянського, Камянського, Золотоніського та Канівського районів. Серед учасників семінару з доповідями виступили Фоміна Н.Е., класний керівник 6-а класу, та Палієва С.І., заступник директора з навчально-виховної роботи, координатор дослідно-експериментальної роботи.
Завершився семінар обговоренням за «круглим столом» учасниками експериментальної роботи пріоритетних напрямів і задач експериментально-дослідної діяльності, спланованих на 2013-2014 навчальний рік.
Заступник директора з навчально-виховної роботи, Палієва С.І.

Формування довіри у школах
Формування довіри у школах

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.