9 жовтня 2012 | Фоміна Віра

Методична рада школи

Методична рада школи Сучасні умови розвитку суспільства зумовлюють модифікацію освітніх парадигм, появу нових методик, технологій, інструментарію навчально-виховного процесу, переорієнтацію підходів і пріоритетів методичної та психологічної готовності педагога до реалізації завдань освітянської галузі, до життя та діяльності у швидко змінюваних умовах соціокультурного життя і професійної діяльності, формуванню життєво важливих компетенцій, розвитку інформаційних і соціальних навичок.
Новий навчальний рік наповнений значними змінами – нові державні стандарти навчання для 1 класів початкової школи, початок роботи педагогічної громади міста і школи над новою науково-методичною проблемою. Широке поле завдань методичної діяльності постійно оновлюється, зазнає змін, але залишається головна мета методичної роботи – надання реальної допомоги педагогу в розвитку професійної майстерності та активізації творчого потенціалу.
Саме питанням організації методичної роботи колективу, роботі з молодими вчителями, роботі над науково-методичною проблемою було присвячено засідання Ради методичного кабінету, що нещодавно відбулося в школі.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Палієва С.І. ознайомила членів Ради з планом роботи на навчальний рік, структурою методичної роботи, основними завданнями роботи колективу, участі педагогів школи у експериментальній роботі обласного рівні, конкурсі «Учитель року -2013» тощо.
Методична рада школиЦапенко А.І. зупинилася на питаннях здійснення постійного моніторингу показників роботи навчального закладу, цілісної і безперервної практичної діяльності вчителів, підвищення їх науково-методичного, професійного і загальнокультурного рівнів.

Фоміна В.О. ознайомила членів Ради методичного кабінету з функціями інтерактивної дошки, можливостями використання її на уроках для вдосконалення діяльності вчителя.
Ділова, конструктивна робота членів Ради дозволила вирішити багатопланові завдання методичної служби закладу.
Цапенко А.І., заступник директора з навчально-виховної роботи


Роздрукувати статтю
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.