4 березня 2012 | korsak

Освіта для стійкого розвитку в дії

Освіта для стійкого розвитку в дії

У 2010-2012 роках благодійна організація „Вчителі за демократію та партнерство" (ВДП) та „Глобальний план дій" (ГПД), (Швеція) за підтримки фонду швецького уряду SIDA планують виконати освітній проект „Освіта для стійкого розвитку в дії".
Відповідно до плану роботи Черкаського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та на виконання плану роботи благодійної організації «Вчителі за демократію та партнерство» (ВДП), (Україна) та «Глобальний план дій» (ГПД), (Швеція) за підтримки Агенції з питань розвитку співпраці SIDA (Міністерства закордонних справ Швеції) 26-27 січня 2012 року на базі Золотоніської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2 інформаційних технологій Золотоніської міської ради відбувся обласний семінар-тренінг для вчителів початкових класів міста Золотоноші та області з питання упровадження курсу «Уроки для стійкого розвитку «Моя щаслива планета» у навчальних процес закладів освіти.
Вчителі з цікавістю працювали на семінарі, адже особливістю навчання є те, що вчителям потрібно відчути себе дітьми відповідного віку. Курс побудований на інтерактивних вправах, що робить процес навчання захоплюючим та діяльнісним. Найбільший інтерес викликала інформація про педагогіку емпаyeрмент. Програмою семінару передбачено опрацювання окремих тем з курсу 3-го та 4-го класів.
До цього проекту залучаються і вчителі нашої школи. Мені як вчителю, який в наступному навчальному році впроваджуватиме цю програму в дію, пощастило бути учасницею семінару.
Нові враження, нові знання, нові технології, отримані під час заходу стануть у нагоді кожному, хто був присутнім на цьому святі знань.

Калініч О.М., вчитель початкових класів

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.