8 листопада 2012 | Фоміна Віра

Довкілля –казка неповторна

Уже другий рік учні 4-А класу працюють за програмою курсу для стійкого розвитку « Моя щаслива планета». Нещодавно для четвертокласників класним керівником Калініч О.М. було проведено відкритий виховний захід на тему: «Важливість води в житті людини».

Довкілля –казка неповторна

Усе на занятті було надзвичайним. Діти потрапили в казкову країну Довкілля, де на них чекали незвичайні пригоди і несподіванки та могутні велетні чарівники –Земля , Сонце, Повітря, Вода . Школярі не лише успішно здолали всі перешкоди, які траплялися їм на шляху, а й вчилися дбати про нашу Землю так, щоб її багатства використовувалися по-розумному. Оцінювали людські вчинки, робили спроби діяти по-новому, зіткнулися з проблемами забруднення та надмірного використання води. Супутниками у розв’язанні даних проблем були їхні ровесники –Галинка та Тарасик, а також казковий герой – невгамовний Домовичок. У кінці захопливої історії на всіх учасників чекала зустріч з найвеличнішою чарівницею – Любов’ю. Діти впевнилися, що цим великим почуттям потрібно перейматися до оточуючих нас людей, до братів наших менших, до Батьківщини. А жити з природою потрібно в гармонії. І тільки тоді наша планета Земля буде по-справжньому щасливою.
Любімо навколишній світ!

Прес-центр загальноосвітньої школи № 1


Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.