5 листопада 2012 | Фоміна Віра

Зустріч з прекрасним

Зустріч з прекрасним

О дев\'ятій годині ранку в останній день канікул на шкільному подвір\'ї було шумно і весело. Це зібралися учні 3-А та 3-Б класів. До воріт школи під\'їхав великий автобус. Діти разом зі своїми класними керівниками Кравченко С.А. та Круковською Л.В. зручно розмістилися в ньому і вирушили на зустріч з прекрасним в місто Черкаси.
Першою була зупинка біля планетарію. З великою цікавістю ми заходили до зали. Зручно вмостились на стільцях, розглядали все навкруги. Екускурсовод розповів про нашу планету Земля, про її місце серед інших планет. Зачаровані ми дивились на нічне зоряне небо, що рухалось над нашими головами.
На шляху до Черкаського драматичного театру відвідали виставку ретро-автомобілів.
І ось нарешті перед нами величний будинок театру. Затамувавши подих ми заходимо до приміщення. Зручно вмостившись в м\'які крісла, ми чекаємо казку "Троє поросят". Під музику на сцені з\'являються казкові герої у яскравих костюмах: троє поросят Ніф-Ніф, Наф-Наф, Нуф-Нуф, казкар та вовк.
Швидко промайнув час. Ми довго аплодували артистам.
І знову ми в автобусі. Казка продовжується. Ми в осінньому парку. Дерева вдяглися у сонячно-золоті шати. Берізки-подружки милуються своїм вбранням. Зелені ялинки простягли свої пишні гілки та гріють їх в останніх сонячних променях.
Вволю набігавшись, щасливі та задоволені ми повернулися додому. І знову рідні вулиці Сміли. Але в наших серцях назавжди залишаться незабутні враження від поїздки.

Учні 3-А класу

Зустріч з прекрасним

Зустріч з прекрасним

Зустріч з прекрасним

Зустріч з прекрасним

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.