12 січня 2013 | Фоміна Віра

Учні здійснили віртуальну «подорож» англомовними країнами

Учні здійснили віртуальну «подорож» англомовними країнами

Під час зимових канікул у школі відбувся країнознавчий захід «Подорож англомовними країнами», що був проведений для учнів 4-6-х класів вчителями англійської мови І.М. Бірюковою, Н.К. Тимошенко, І.Г. Кагамлик та Н.В.Баштан.
Впродовж заходу учні ознайомилися з країнами, мову яких вони вивчають. Зокрема, вони пригадали назви та частини англомовних країн, їх столиці, географічне розташування, визначили, яким видом транспорту можна до них дістатися. А оскільки відзначення різдвяно-новорічних свят відбувалось на зимових канікулах, то учні дізналися про деякі іноземні традиції святкування Нового Року та Різдва.
Цікавою складовою народознавчого заходу стала гра, у ході якої школярі, обравши символічні «квитки», здійснювали віртуальну «подорож» до тієї чи іншої англомовної країни. За умовами гри діти розповідали про те, що вони там «бачили» і «дізнавалися». Таким чином був закріплений та підсумований той матеріал, який школярі засвоїли в ході заходу.
На думку організаторів країнознавчого заходу «Подорож англомовними країнами», зустрічі такого формату не лише розширюють знання учнів про країни, мову яких вони вивчають, але й сприяють пробудженню у школярів більшу цікавість до них. За словами вчителів англійської мови, на таких заходах учні усвідомлюють, що вони є громадянами світу, відчувають себе ближчими до англомовних країн. Крім цього, на інтелектуальних зустрічах подібного роду в учнів пробуджується бажання в майбутньому обов’язково відвідати зарубіжні країни та спілкуватися англійською мовою.

За матеріалами сайту "Смеляночка"
Учні здійснили віртуальну «подорож» англомовними країнами

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.