9 березня 2013 | Фоміна Віра

День народження Т.Г. Шевченка

День народження Т.Г. Шевченка

9 березня відзначається 199-та річниця від дня народження Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.

Тарас Шевченко!... Це ім’я дорогоцінною перлиною виблискує в золотій скарбниці світової культури. У славній плеяді безсмертних класиків літератури геніальний співець українського народу по праву стоїть в одному ряду з такими титанами думки і слова, як Гомер і Шекспір, Пушкін і Толстой, Гете і Байрон, Шіллер і Гейне, Бальзак і Гюго, Міцкевич і Бернс, Руставелі і Нізамі, чия мистецька спадщина стала надбанням усього передового людства.

Поезію Шевченка люблять усі народи. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів.

Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів, усіх прогресивних людей світу.

Тарас Шевченко – символ чесності, правди і безстрашності, великої любові до людини.

День народження Т.Г. Шевченка

Роздрукувати статтю
Категорія: Новини школи
Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.