14 березня 2013 | Фоміна Віра

Перемога у міській вікторині

Перемога у міській вікторині

Щороку міський краєзнавчий музей проводить цікаві вікторини на історичну або краєзнавчу тематику. Нещодавно журі підбило підсумки загальноміської вікторини «Чи знаєш ти Магдебурзьке право?», яка була присвячена 240-ій річниці з дня надання нашому місту Магдебурзького права – права на міське самоврядування. 11-го березня Сміла відзначила цю дату. Одинадцять питань вікторини, розроблені старшим науковим співробітником музею Володимиром Нікіфоровим, мали на меті з’ясувати знання учасників конкурсу щодо історії виникнення та розповсюдження Магдебурзького права.
До участі в конкурсі були запрошені учні загальноосвітніх закладів Сміли.
На початку березня у Смілянському краєзнавчому музеї були підведені підсумки та відбулося нагородження переможців вікторини. Друге місце на конкурсі посіла учениця нашої школи Маргарита Кулик(8б), третє – Яна Нестеренко (9б), четверте – Ляшенко Євген та Донець Роман (9б). Вони нагороджені грамотами та отримали в подарунок збірку Василя Гирича «На березі бурхливої ріки».

Маргарита Кулик,
учениця 8-Б класу

 

Перемога у міській вікторині

Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через стрічку RSS 2.0. Ви можете залишити відгук, або зворотне посилання з Вашого власного сайту.